Застосування новітніх технологій для лісогосподарських заходів

05 вересня 2019 року в Тернопільському обласному управлінні лісового та мисливського господарства під керівництвом начальника управління Олега Яремка відбулася нарада. У ній приймали участь директори лісогосподарських підприємств та головні лісничі.
На  нараду з ініціативи начальника управління були запрошені гості: директор компанії MOST-Україна Олександр Твердохліб та представник Торгового Дому "ЕКО ОРГАНІК ПРОДУКТ" та інженер-технолог Андрій Дзензель.
Компанія MOST-Україна отримала дилерство по Україні Торгового Дому "ЕКО ОРГАНІК ПРОДУКТ",  який пропонує на світовому ринку SMART N.G.O. (nano green organic) TECHNOLOGY Марцінишин®️ (аналогів немає), спрямованої на інтенсивне відновлення родючості усіх типів грунтів, захисту рослин від шкідників та захворювань та запуску в рослині високоякісного фотосинтезу і механізму самозрошення, що позитивно впливає на стійкість рослин та посилює їх ріст і розвиток. Технологія добре зарекомендувала себе у сільському і лісовому господарстві.
В Тернопільському обласному управлінні лісового та мисливського господарства,  відбулась перша презентація технології для лісів Тернопільщини,  де було представлено позитивні результати досліджень проведених на території України. Дослідження проводились на лісокультурній площі у Дзвінківському навчально-науковому виробничому центрі "Боярської лісової дослідної станції" Національного університету біоресурсів і природокористування та на інших лісокультурних площах в Київській та Херсонській областях. Ця технологія дає можливість покращити продуктивність як сільськогосподарських культур так і лісових культур дозволяє ефективно боротись з такими проблемами лісового господарства як:
  • загроза лісових пожеж;
  • виснаження грунтів;
  • шкідники;
  • якісне відновлення лісів на місцях згарищ та зрубів.
Також слухачам були продемонстровані результати застосування технологій з підвищення родючості грунтів¸ які проводились на Кіпрі. Де обробка здійснювалася на ділянці лісу, який на 99% постраждав від пожежі, а після застосування технологій на ділянці спостерігалося відновлення родючості грунту та відновлення лісу.
Олександр Твердохліб запропонував директорам лісогосподарських підприємств управління розглянути можливість  щодо створення дослідних ділянок на території підприємств управління для того щоб підтвердити ефективність використання технологій на практиці.
Олегом Яремком була повністю підтримана ініціатива створення дослідних ділянок на території лісогосподарських підприємств та сприяння в цьому у законодавчому полі.
На зустрічі було досягнено домовленості в тижневий термін підписати меморандум про співпрацю та перейти до перших практичних кроків!!!
                                                                                         Автор:  Прес-служба Тернопільського ОУЛМГ