Клас пожежної небезпеки

Завантаження погоди...

Вишнівецьке лісництво

Лісничий Вишнівецького лісництва

Горохівський Андрій Андрійович
Вишнівецьке лісництво, загальною площею 4487 га до травня 1967 року входило до складу Кременецького держлісгоспу і знаходилось на території Вишнівецького і Ланівецького адміністративних районів. Тоді контора лісництва розміщувалась в старій будівлі в місті Вишнівець тодішнього Вишнівецького району. Територія лісництва поділена на два об´їзди і 16 обходів. Лісничим був Констянтин Степанович Рудніцький, який доклав багато власних сил і вмінь для відтворення лісових культур і збереження лісів від самовільних рубок. 
Що десять років у лісництві проводилося лісовпорядкування. В основному лісництво займалося вирощуванням лісокультур і рубками догляду за лісом та санітарними рубками. Лісові культури садили щорічно по 15-20 гектарів на лісосіках головного користування та землях колгоспів що були непридатними для сільськогосподарського використання.
У травні 1967 року Вишнівецьке лісництво було поділене в зв’язку з організацією Ланівецького лісництва, куди ввійшли лісові обходи, що знаходилися на території Ланівецького адміністративного району площею 2252га.
Слід відмітити ветеранів лісової охорони,що багато років працювали в лісництві і своєю працею доглядали та дбали про ліси краю. Це Трофімчук П.Т., Цікорський В.М., Негода Й., Соболевський Ф.В., Бринюк В.С., Кошак О.П., лісокультурниці Музичук О.С., Вишневська Т.М., Огнінська Л.Д., Смик М.С., лісоруб Стаднюк М.К.  Окремо слід згадати Надію Петрівну Дідик, яка все життя пропрацювала на посаді бухгалтера лісництва, з далекого 1955 року і аж до виходу на заслужений відпочинок. Це спеціаліст високого рівня,людина що самовіддано віддавала роботі у лісовій галузі весь свій час та вміння.
Чималий внесок у лісогосподарське виробництво і виконання планових завдань колективу Вишнівецького лісництва вносить помічник лісничого Микола Васильович Онойко.
Обезюк Василь Павлович працював з 1961 року майстром лісу Вишнівецького лісництва, а з травня 1967 року переведений на посаду майстра лісу в новостворене Ланівецьке лісництво, а вже з березня 1971 року був призначений на посаду помічника лісничого Ланівецького лісництва і на цій посаді пропрацював до жовтня 1999 року. За довгі роки своєї важкої праці отримав медаль «Ветеран праці». Нагороджений нагрудними знаками за довгорічну і бездоганну службу в Державній лісовій охороні за 10-20-30 років роботи, у 1993 році йому присвоєно звання «Помічник лісничого 1 класу». При його участі і завдяки його організаційним здібностям у лісництві посаджено сотні гектарів лісових культур і вирощено посадовий матеріал для посадки нових лісів.
У 1989 році на посаду лісничого призначено Горохівського Андрія Євстахійовича. За час його керівництва лісництвом на місті, де стояла будівля старої контори і був колись лісовий розсадник, впродовж 1991-1992 років звели нову двоповерхову контору, згодом побудували гаражі для техніки, впорядкували територію лісництва, провели газ.  Під керівництвом Андрія Євстахійовича лісництво щороку садить по 14-16 га лісових культур на колишніх колгоспних землях. 1.08.2010 року лісництво поділене на Вишнівецьке і Раковецьке. Лісничим Вишнівецького лісництва призначений Валецький Анатолій Олексійович, а Раковецьке очолив Горохівський А.Є.
З 14.08.2013 року Валецький Анатолій Олексійович призначений лісничим Білокриницького лісництва.