Клас пожежної небезпеки

Завантаження погоди...

Ланівецьке лісництво

Ланівецьке лісництво розміщене в південно-східній частині ДП «Кременецький лісгосп»,складається з 63 окремих урочищ та 62 кварталів, що розміщені на території Шумського, Збаразького та Лановецького районів. Площа лісництва 2929 га. Лісництво було організоване згідно наказу № 25 від 10.04.67р. Тернопільского обласного управління лісового господарства на базі лісів Вишнівецького та Забарівського лісництв. Загальна площа лісництва тоді була 2843 га, в тому числі від колгоспів було прийнято 641 га насаджень,які були включені до держлісфонду Ланівецького лісництва в період до 1972 року.
В травні 1967 року на посаду лісничого новоствореного лісництва був призначений Жилка Іван Лукич, помічником лісничого став Шабулін Леонід Андрійович, бухгалтером Сліпцова Ніна Дем´янівна, техніком-лісоводом Обезюк Василь Павлович, майстром лісозаготівель призначений Скрипа.Д.М
Колективом новоствореного лісництва був проведений великий об’єм робіт зі створення нових лісових культур. Так у 1968 році було посаджено 128 га, а в 1969 році -130 га. Надалі висаджували по 50-60 га лісових культур та захисних насаджень. Було створено 25.6 га полезахисних смуг в Лановецькому районі.
Лісокультурними працівниками були Огінська Любов Дмитрівна, Смик Марія Степанівна, Вишневська Тетяна Макарівна, які виконували роботи в лісорозсадниках і по догляду за лісовими культурами. Справжнім професіоналом лісівничої справи є колишній помічник лісничого Ланівецького лісництва Обезюк Василь Павлович, який віддав роботі у лісовій галузі 40 років свого життя, а зараз знаходиться на заслуженому відпочинку.  В обході № 1 колись працювала невелика звіроферма,де вирощували до 1500 кролів, 200-300 звірів, норок, песців, чорнобурок. Також була пасіка на 80 пнів. Лісником був нині пенсіонер Крохмалюк Ігор Олексійович. Бухгалтерами були Дармограй Ольга Яківна,  Шумило Надія Іванівна, Присяжнюк Ніна Пилипівна.
За час існування лісництва посаду лісничого займали Філіпчук Володимир Григорович, Барва Ігор Григорович, Біндас Андрій Миколайович, Сорока Ярослав Петрович, Ладан Степан Володимирович, Левчук Володимир Ярославович, Романишин Ігор Сергійович, Мордас Тарас Васильович, Тихонький Василь Васильович та Бабій Артем Володимирович, який працює в даний час лісничим. На даний час у лісництві створюється в державному лісовому фонді нових лісових культур щорічно 10-12 га, а нових лісів-5-10 га в рік. Велику увагу в лісництві приділяють догляду за лісовими культурами. На посадку лісу залучають школярів, керівництво, громадськість.